Willy Boers - Licht en donker

Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!
Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!Willy Boers - Licht en donker kopen? Bied vanaf 3495!
  • Willy Boers (1905-1978)
Jaartal1960
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 72 cm (h x b)
Lijst122 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai pasteus schilderij uit 1960.
Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1960. Herkomst: Ministerie van Sociale Zaken, R.R.K., Den Haag, sz 17475. Literatuur: Archief Willy Boers, R.K.D. Verkocht 2 juli 1962 400 gulden.

Schilderij is enkele jaren geleden verdoekt. Het originele houten lijstje heb ik weer op het verdoekte schilderij laten plaatsen.

Willy Boers (1905-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (24)

266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
74 cm
122 cm
72 cm
120 cm
Starttijd:29-05-2022 om 19:53
Eindtijd:06-06-2022 om 19:42
Openingsbod € 3495
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen per koerier