Willy Fleur - Vaas met bloemen - Verkocht

Willy Fleur - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Willy Fleur - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!Willy Fleur - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!Willy Fleur - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!Willy Fleur - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!Willy Fleur - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!
  • Willy Fleur (1888-1967)
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 39 cm (h x b)
Lijst66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vaas met bloemen.

Willy Fleur (1888-1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  marcelm

Lid sinds 2018
1 verkochte items
56 cm
66 cm
39 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:29-08-2018 om 13:17
Eindtijd:12-09-2018 om 22:25
Biedingen (8)
Lieneke
12 sep. / 22:19
€ 170
LloydKunstDesign
12 sep. / 22:19
€ 160
Lieneke
12 sep. / 22:17
€ 150
LloydKunstDesign
12 sep. / 22:17
€ 140
Lieneke
12 sep. / 22:14
€ 130
LloydKunstDesign
12 sep. / 22:14
€ 120
Lieneke
07 sep. / 12:05
€ 110
h-g-art
29 aug. / 14:40
€ 100