Willy Hohmann - zonder titel

Willy Hohmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Willy Hohmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Willy Hohmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Willy Hohmann (1897-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Willy Hohmann (1897-1963). De afdruk is goed maar in de witrand wat ouderdom sporen.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

De afdruk is goed maar in de witrand wat ouderdom sporen.

Willy Hohmann (1897-1963)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
33 cm
33 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:26
Eindtijd:27-08-2022 om 21:29
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland