Willy Meyer-Osburg: Lithografie, Tasse - Verkocht

Willy Meyer-Osburg: Lithografie, Tasse kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Meyer-Osburg (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Willy Meyer-Osburg. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado! Nu vanaf 1 euro!

Kunstenaar: Willy Meyer-Osburg
Titel: Tasse
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 75/500
Afmeting blad: 13,5 x 13,5 cm

VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Willy Meyer-Osburg (1934)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21 )

Lid sinds 2010
1383 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:27-04-2017 om 20:17
Eindtijd:06-05-2017 om 20:17
Cx0114Q
06 mei / 16:08
€ 1