Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie karakteristieke tekening (studieblad) van Willy Sluiter 1873-1949 in prachtige lijst en voorzien van een zuurvrij passe partout.
Linksonder aan het afgeronde hoekje duidelijk waarneembaar dat dit blad uit een schetsboek afkomstig is. Er zit geen glas in de lijst.
Maten lijst: 32 x 26 cm. Maten tekening: 15 x 9 cm
Wordt bij verkoop aangetekend verzonden (10,50 euro)
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 26-4-2017 om 10:47 |
Eindtijd | 3-5-2017 om 10:47 |