Willy Sluiter maakte deze pasteltekening voor een uitgave van de Haagse Post.
Van Leer & Co uit Amsterdam heeft deze op steen gezet.
Afbeelding van een jonge dame met blauw hoedje blauw geruite rok een een gele bloem in haar hand. Ook steekt er nog een gele bloem uit haar blouse.
Afmeting incl lijst 40 x 28 cm Afmeting zonder lijst 36,8 x 25 cm
Rechtsonder gesigneerd met Willy Sluiter 1920
Linksonder logo van de Haagse Post .
Dit werk wordt veilig verpakt en verzonden, het werk is ingelijst, dus de voorkeur heeft ophalen.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00