Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1923 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 21.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste ingekleurde tekening - aquarel werk van Willy Sluiter, Port Saïd - mei 1923
(met Passe Partout - glas)
Aangekocht vanuit privécollectie van dhr. drs. msc. Dirk Teeuwen, overleden in 2019.
Aangeboden door Antiekhuis, het Notarishuis te Duiven.
Authentieke (Oriëntaals-Indonesië) lijst met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes.
Conditie | Zeer Goed | ||
Uit de privécollectie van drs. msc. Dirk Teeuwen (aangekocht van het Notarishuis na het overlijden van dhr. D. Teeuwen in 2019) | |||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-1-2021 om 19:01 |
Eindtijd | 20-2-2021 om 17:20 |