Francisco Larez - UNIEK - RELIËFPRINT 1965
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars------RED BARON
Jaartal | 1924 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 78.5 x 63.8 cm (h x b) |
Incl. lijst | 99.8 x 84.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goed schilderij, mag schoongemaakt worden | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 3-12-2019 om 12:07 |
Eindtijd | 27-12-2019 om 12:56 |