Op de tekening is te zien 2 mannen in arbeiderskledij, die een kar voortrekken met zo te zien prenten en deze proberen te verkopen aan een goed geklede man.
Gesigneerd op de door Willy Sluiter bekende manier met de letters W.S., iets wat hij vaak deed bij dit soort kleine werkjes.
Dit werk wordt veilig verpakt en verzonden.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00