Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Willy Sluiter De strandjutter
Litho
Gesigneerd links onder in de Litho
Afmeting 24,5 x 27,5 cm
Losbladig
Starttijd | 21-1-2016 om 20:45 |
Eindtijd | 26-1-2016 om 20:45 |