Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels

Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!
  • Willy van Schoonhoven van Beurden (1883-1963)
Jaartal1929
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 55 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schoonhoven van Beurden
olie op doek
Stilleven met bananen en sinaasappels
rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1929

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: doek oppervlaktevervuiling, spieraamdoorslag en craquelures, en beschadigingen in de verf, zie afbeelding, staat lijst: oppervlaktevervuiling en slijtschade door de tijd.

Willy van Schoonhoven van Beurden (1883-1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
57.5 cm
38.5 cm
55 cm
36 cm
Starttijd:27-09-2022 om 13:01
Eindtijd:06-10-2022 om 22:03
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier