Wilm Steelink/B.J. Blommers: De wandeling - Verkocht

Wilm Steelink/B.J. Blommers: De wandeling kopen? Bied vanaf 35!
Wilm Steelink/B.J. Blommers: De wandeling kopen? Bied vanaf 35!Wilm Steelink/B.J. Blommers: De wandeling kopen? Bied vanaf 35!Wilm Steelink/B.J. Blommers: De wandeling kopen? Bied vanaf 35!Wilm Steelink/B.J. Blommers: De wandeling kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: De wandeling

Jaartal: Omstreeks 1900

Afmetingen werk: 12/18 cm

Afmetingen geheel: 31/34 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Koper-ets op geschept papier

Oplage: onbekend

Conditie: Werk is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-04-2017 om 19:28
Eindtijd:08-05-2017 om 21:28
wilmyjong
05 mei / 20:03
€ 35