Wilm Wouters - bloemen in een witte kan -

Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!
Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!Wilm Wouters - bloemen in een witte kan - kopen? Bied vanaf 350!
  • Wilm Wouters (1887-1957)
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
Lijst72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zelden aangeboden groot stilleven van Wilm Wouters.

Hij studeerde aan de Rijksacademie o.l.v. Nicolaas van der Waay.

De mooie kwaliteit linnen is genageld op een spieraam; geplaatst in een klasse lijst (met slijtschade).

Geen verzending buitenland.

In goede, gebruikte staat.

Wilm Wouters (1887-1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1509 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
87 cm
72 cm
77 cm
63 cm
Sluit over 3d 1u 22m 07s
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 19:01
Eindtijd:08-02-2023 om 19:00