Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". - Verkocht

Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!
Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!Wilma Schumm - Titel, "Stil gesprek". kopen? Bied vanaf 25!
  • Wilma Schumm
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 50 cm (h x b)
Lijst21.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk zit in een witte baklijst.

Wilma Schumm

Wilma is afgestudeerd als drama- en beeldend therapeut. Zij gaf les in drama, boetseren in klei, werken in speksteen en schilderen. Daarnaast ontwierp en maakte ze theaterkostuums.

Haar huidige werk bestaat uit kleurrijke schilderijen, beelden in speksteen en in brons. Het abstracte heeft haar voorkeur.

Wilma geeft nog steeds les en exposeerde regelmatig op heel uiteenlopende plekken: onder andere kerken, winkels en ministeries.

Goed Het werk zit in een witte baklijst

Wilma Schumm

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  duif
FA. (51)

Lid sinds 2018
1583 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
51.5 cm
21.5 cm
50 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-07-2020 om 22:21
Eindtijd:25-07-2020 om 19:04
EricClaes
25 jul. / 07:19
€ 25