Wim Bettenhausen, ets, Wolken boven spoordijk

Wim Bettenhausen, ets, Wolken boven spoordijk kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  miekevanbaarsel

2 verkochte items
  • Wim Bettenhausen (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

40 x 33 cm, ets met reliëf, handgesigneerd, 3 / 15 (1978)

Starttijd:28-06-2015 om 17:00
Eindtijd:02-07-2015 om 14:00
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland