Wim Bosma tekening/aquarel.

Wim Bosma tekening/aquarel. kopen? Bied vanaf 20!

Wim Bosma tekening/aquarel.

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 20,00

Wim Bosma tekening/aquarel. kopen? Bied vanaf 20!Wim Bosma tekening/aquarel. kopen? Bied vanaf 20!Wim Bosma tekening/aquarel. kopen? Bied vanaf 20!Wim Bosma tekening/aquarel. kopen? Bied vanaf 20!Wim Bosma tekening/aquarel. kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (7)

Lid sinds 2017
99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Wim Bosma (1902-1985)
TypeTekening / Aquarel

Wim Bosma aquarel//Tekening.1960

Formaat incl.lijst 53x46,5cm.

Gesigneerd.

Roodbronskleurige lijst,glasplaat ontbreekt.

Linnen paspartout.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:13-04-2018 om 12:57
Eindtijd:21-04-2018 om 20:57

coraoud
21 apr. / 16:06
€ 20