Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!Wim de Bruin - Acryl op doek (drieluik), Bladeren en botten - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (513)
  • Wim de Bruin (1951-2017)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen180 cm x 60 cm (h x b)
Lijst185 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai groot drieluik door Wim (Willem) de Bruin (1951 - 2017).

In zijn werk zocht Willem de Bruin vaak de ruimte in onderwerpen. Niet zo zeer het onderwerp, maar de ruimte die het inneemt staat centraal in zijn werk. De Bruin studeerde in 1977 af aan de kunstacademie in Utrecht en exposeerde via verschillende galeries. Via Kunstveiling worden nu diverse werken van deze veelzijdige kunstenaar aangeboden.

Wim de Bruin (1951-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
65 cm
185 cm
60 cm
180 cm
Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 13:53
Eindtijd:14-06-2020 om 10:48
jack_62
14 jun. / 09:19
€ 160