Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk

Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!
Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!Wim de Haan - Zonder titel - prachtig en zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 450!
  • Wim de Haan (1913-1967)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen52 x 78 cm (h x b)
Passe-partout60 x 85 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Willem Jacobus de Haan was een Nederlandse schilder, tekenaar en beeldhouwer. Hij was autodidact en schilderde niet-representatieve kunst. Hij was lid van de kunstenaarsvereniging Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars en Liga Nieuw Beelden. In 1953 besloot hij zich fulltime op het schilderen toe te leggen. In zijn beginjaren waren zijn schilderijen vooroorlogs surrealistisch, maar al snel ontwikkelde zijn werk zich tot abstract-expressionisme. In de jaren zestig was hij lid van de groepen Europa en Oekwa, met wie hij exposeerde. In 1975 werd in het Stedelijk Museum een overzichtstentoonstelling over de Haan gehouden.
In goede tot zeer goede en originele conditie
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd23-5-2023 om 21:28
Eindtijd4-6-2023 om 20:59
Openingsbod € 450
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland