Wim Drion - Cassation VII | Ingelijst - Verkocht

Wim Drion - Cassation VII | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Drion - Cassation VII | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Wim Drion - Cassation VII | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Wim Drion - Cassation VII | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Wim Drion (1946)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Lijst72 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Wim Drion.  Acryl op papier in een fraaie houten lijst.
 Het werk is midden onder door de kunstenaar gesigneerd.

Wim Drion (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
51.5 cm
72 cm
25 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2020 om 18:35
Eindtijd:22-08-2020 om 19:46
Dimanche
18 aug. / 12:13
€ 55