Wim Heinecke schilderde al op jonge leeftijd als reclame- en decoratieschilder. In de avonduren bezocht hij de Rotterdamse Academie van Beeldende kunsten, waar hij o.a. les kreeg van J.G. Heijberg en David Bautz. Heinecke schilderde vooral Rotterdam: het water, schepen in de havens, sleperswagens en zandkarren, de rommelmarkt op het Noordplein, straatjes in zomer of winter. Maar ook de Laurenskerk en de havens na het bombardement van mei 1940. Daarnaast schilderde hij landschappen en stillevens met bloemen. De schilder was een van de drijvende krachten achter de Kunstenaarssociëteit ‘De Eendracht’ en 21 jaar bestuurslid van de Beroepsvereniging voor Beeldende Kunstenaars.
Het aangeboden werk toont een fraai bloemstilleven, het werk is prachtig ingelijst.
Het werk is in een goede staat.
Rechtsonderin gesigneerd.
Het schilderij is tijdens de openingstijden van Art Dumay te bekijken in Nuenen.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Het werk is over het algemeen in een goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland
koeriersdienst