Wim Hoogstraten: kleurenlitho, Biljarten

Wim Hoogstraten: kleurenlitho, Biljarten   kopen? Bied vanaf 20!
Wim Hoogstraten: kleurenlitho, Biljarten   kopen? Bied vanaf 20!Wim Hoogstraten: kleurenlitho, Biljarten   kopen? Bied vanaf 20!Wim Hoogstraten: kleurenlitho, Biljarten   kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Gregorius68

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Wim Hoogstraten (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Biljarten   Jaartal: onbekend   Oplage: 110/250    Niet ingelijst

Gesigneerd, handgeschreven met potlood   Materiaal: Litho op geschept papier

In goede staat    Zeer mooi gemaakt !    Afmetingen: vel breedte 45cm, hoogte 63,7cm

Wim Hoogstraten (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gregorius68

verkochte items
Starttijd:08-01-2015 om 23:01
Eindtijd:15-01-2015 om 23:01
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNederland