Wim Hoogstraten - Triathlon | litho - Verkocht

Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Wim Hoogstraten (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/250
Prachtige sportlitho van Wim Hoogstraten (1943, Leiden) die met dit genre eind vorige eeuw bekendheid genoot.
Deze litho is afkomstig uit de verkoop collectie van Sparts te A'dam
Voorstelling: "Triathlon": zwemmen-fietsen-hardlopen
Oplage: 11 van 250
Handgesigneerd, in potlood, rechtsonder
Het blad verkeert in een prima staat, kleuren zijn wel fletser dan origineel (verkleurd).
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Wim R. Hoogstraten, geboren 'Leienaar', heeft zijn hele (werkzame) leven gewoond en gewerkt in Leiden. Hij volgde de koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag.
Na eerst een periode gewerkt te hebben als illustrator voor uitgevers, reclamebureaus en bedrijven, verstevigde hij zich in 1987 als zelfstandig kunstenaar. In die beginperiode maakt Wim aquarellen en schilderijen met sportende mensen als thema. Vanaf begin/medio jaren '90 is het accent van zijn werk komen te liggen op gebouwen en bouwsels, portretten en landschappen.
Zijn werk is op tal van plaatsen geëxposeerd en aangekocht door uiteenlopende instellingen, organisaties en bedrijven, alsmede te vinden in particuliere collecties in binnen- en buitenland.
bron: www.wimhoogstraten.nl
Enigszins verkleurd, kleuren zijn fletser dan origineel
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd11-7-2022 om 19:48
Eindtijd18-7-2022 om 22:57