Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Wim Izaks ( Eibergen 1950 - Enschede 1989 )
Titel : Wim heeft het werk verso betiteld : Man
Het kwam niet vaak voor dat Wim zijn werk een titel gaf
Techniek : Olieverf op doek opgespannen
Formaat : 30 x 40 cm
Jaar : 1984
Ingelijst : Nee, nog nooit ingelijst geweest
Verso Handgesigneerd en gedateerd en betiteld : Wim Izaks 1984.
Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn atelier in Eibergen had in de oude melkfabriek.
Wim zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Verzending, aangetekend en verzekerd en track and trace, 10 euro Nederland en 20 euro België.
Ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland |
Objectlocatie | Eibergen, Nederland |
Starttijd | 28-3-2018 om 21:04 |
Eindtijd | 4-4-2018 om 21:04 |