In opdracht geveild:
(13-13-1)
Heel krachtig en kleurrijk werk van Wim Izaks. Olieverf op papier. Groot formaat.
Titel: Landschap
Jaartal: 1982
Afmetingen: 105cm x 75cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met verf
Ingelijst: Nee
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte conditie.
Dit werk kan verzonden worden in een koker, verzendkosten 15 euro, aangetekend. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: