Wim Kaars, pasteltekening

Wim Kaars, pasteltekening kopen? Bied vanaf 15!

Wim Kaars, pasteltekening

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Wim Kaars, pasteltekening kopen? Bied vanaf 15!Wim Kaars, pasteltekening kopen? Bied vanaf 15!Wim Kaars, pasteltekening kopen? Bied vanaf 15!Wim Kaars, pasteltekening kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Wim Kaars (-2001)
TypeTekening / Aquarel

Pasteltekening van Wim Kaars uit 1966, rechtsonder gesigneerd in potlood. Afm. blad 33,2x23,2 cm.

Dit blad is afkomstig uit de nalatenschap van schilder Harm Kamerlingh Onnes.

Wordt verstuurd tussen twee plaatjes. Brievenbus 4,50, gewoon pakket 8 euro, aangetekend 10 euro

info: https://rkd.nl/nl/explore/artists/record?query=kaars&start=1.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:08-04-2017 om 12:02
Eindtijd:22-04-2017 om 12:02

hansvl
18 apr. / 19:07
€ 15