Wim Koster, zeefdruk, landschap 1, gesigneerd - Verkocht

Wim Koster, zeefdruk, landschap 1, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Wim Koster, zeefdruk, landschap 1, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Wim Koster, zeefdruk, landschap 1, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Wim Koster, zeefdruk, landschap 1, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Wim Koster, zeefdruk, landschap 1, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Wim Koster (1933-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Wim Koster bevestigd op dik karton op 4 hoeken, daardoor enige golving onderin.

Kan opnieuw bevestigd worden, alles in de marge, valt weg onder passe partout.

Genummerd 2/40. Gedateerd 1891. Titel: landschap 1.

Afmeting zeefdruk 65 x 50 cm. Met kartonplaat 80 x 61 cm.

Wordt plat verzonden tussen platen.

Wim Koster (1933-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  loft
FA. (14 )

459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-12-2016 om 00:03
Eindtijd:27-12-2016 om 14:13