Wim Lemmens: Schilderij op doek (olieverf) Beweging - Verkocht

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (404)
  • Wim Lemmens (1947)
In opdracht geveild:

Mooi Schilderij van Wim Lemmens. Achterop zit nog een sticker met de galerieprijs van 950,00 euro. Met stalen omlijsting. Kan direct aan de muur.

Titel: Beweging
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 50cm x 70cm
Ingelijst: Met omlijsting

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk voor 35 euro binnen NL (muv de Eilanden en Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Wim Lemmens (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44055 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:28-09-2011 om 13:59
Eindtijd:05-10-2011 om 13:59
hfzwols
29 sep. / 21:59
€ 150