Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang - Verkocht

Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!Wim Motz - 2x de gehangene - in 1e en 2e definitieve/ gesigneerde drukgang kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/17
*Litho met zwart en grijs  in kleine oplage gedrukt van 17  exemplaren. door de Rotterdamse kunstenaar Wim Motz met de titel: de gehangene.

* Dit werk komt uit nalatenschap van de kunstenaar.

*Motz was een sociaal bewogen kunstenaar, zeker in zijn meer figuratieve werk. Daarnaast ook bekend om zijn vele abstracte werken in diverse technieken uitgevoerd.

*Beeldmaat is ong. 28 x 29 cm. Papiermaat ong. 38 x 32 cm. R.o. gesigneerd in potlood en l.o. in het beeld (in spiegelbeeld) gesigneerd in de steen.

*Naast het gesigneerde exemplaar ontvangt u daarnaast een ongesigneerd exemplaar zonder de grijze drukgang, van alleen dus de eerste zwarte drukgang! Zie foto,s.

Wim Motz (1900-1977)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
32 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 47,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2020 om 12:24
Eindtijd:28-12-2020 om 22:33
Lauwrier
28 dec. / 21:34
€ 41