Wim Motz - De gehangenen - Verkocht

Wim Motz - De gehangenen kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi werk van Wim Motz (1900-1977)

Enig exemplaar van de lino "de gehangenen" uit 1972

30 x 40 cm

Goede staat

Ingelijst

Gesigneerd

Afgebeeld in boek van Ida Jager, sterk van kleur grafiek in Rotterdam

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:29-01-2015 om 22:47
Eindtijd:05-02-2015 om 22:47
15833
05 feb. / 16:36
€ 75