Handdruk Litho "Jazz" uit 1972
van Wim Motz [1900-1977]
gesigneerd r.o.
5/20
met Zwarte Kunststof lijst , afmeting = 40 x 50 cm
===================================
Wim Motz was een van de Rotterdamse wederopbouw kunstenaars.
Graficus en schilder vanaf 1938 en leerling van Jan van Straten.
Is zijn loopbaan als kunstenaar begonnen in zijn 37e levensjaar.
Hij exposeerde o.a. in Amerika, Canada en Italië en was lid van de ARA groep
Wim Motz legde tijdens zijn leven een grote productiviteit aan de dag. Zijn werkdrift leidde hem van het impressionisme naar het expressionisme, van pure abstractie weer terug naar de herkenbare werkelijkheid. Hij zette zijn onderwerpen vol dynamiek en hartstocht op het doek en papier. En niet zonder succes. Hij exposeerde in Amerika, Canada, Italië, Zwitserland, Oostenrijk, België en Nederland