Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho - Verkocht

Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho kopen? Bied vanaf 75!Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho kopen? Bied vanaf 75!Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho kopen? Bied vanaf 75!Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho kopen? Bied vanaf 75!Wim Motz - lot van twee: gemengde techniek en litho kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1042)
  • Wim Motz (1900-1977)
Jaartal1958
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie vroege gemengde techniek op papier en een  litho van Motz. De litho is gesigneerd, het gekleurde werk niet maar komt uit  de collectie van Motz.

De litho heeft een titel maar is moeilijk te ontcijferen.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
In verband met corona kunt u uw aankopen kosteloos laten opslaan om het later te komen halen.

Wim Motz (1900-1977)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
32 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2020 om 13:58
Eindtijd:19-06-2020 om 22:50
n001
18 jun. / 17:27
€ 75