Han Rädecker - Portret John Rädecker
Jan van Duijnhoven - " Schildersdenken "
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Lady descending from a court Carriage 御所車上臈之図
Jaartal | 1937 |
Drager | Paneel |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Professionele inkadering. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 20-9-2022 om 12:46 |
Eindtijd | 4-10-2022 om 22:18 |