Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Wim Oepts.
Nieuwe Zakelijkheid in voorstelling, getiteld Veerpont
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x13,5, bladmaat 25x19,5
Niet gesigneerd, afkomstig uit het Kerstboek van de Wereldkroniek uit 1927
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 2-3-2016 om 21:41 |
Eindtijd | 11-3-2016 om 21:41 |