Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw

Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw kopen? Bied vanaf 40!Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw kopen? Bied vanaf 40!Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw kopen? Bied vanaf 40!Wim Schuhmacher - litho: Corpus Christi met een dode meeuw kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Wim Schuhmacher (1894-1986)
Jaartal1947
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Wim Schuhmacher uit de serie schildersprenten uit 1947.   Het werk is rechtsonder, met potlood,  gesigneerd en linksonder in de druk.

Het werk is licht vergeeld op de rand. goed ingelijst valt dit onderhet passepartout.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2020 om 17:00
Eindtijd:09-02-2020 om 22:33

Aertsema
9 feb. / 22:26
€ 40