Wim Schuhmacher, Planten en insekten, Kleurenlitho - Verkocht

Wim Schuhmacher, Planten en insekten, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Wim Schuhmacher, Planten en insekten, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Wim Schuhmacher, Planten en insekten, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Wim Schuhmacher, Planten en insekten, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!Wim Schuhmacher, Planten en insekten, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Wim Schuhmacher (1894-1986)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho uit 1947 door Wim Schuhmacher

Voorstelling van planten en insekten

Losbladig, beeldmaat 26x43, bladmaat 48x63

Gesigneerd r.o. 'W.Schuhmacher'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Wordt in verstevigde koker verzonden

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-06-2017 om 19:31
Eindtijd:15-06-2017 om 19:31
Janvanw
15 jun. / 19:16
€ 30