Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Schuhmacher (1894-1986)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie litho van Wim Schuhmacher uit de serie Schildersprenten (1947).  Niet gesigneerd, in goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 44cm x 27cm (beeld)

Wat kleine vouwtjes in de linker marge, ingelijst met passe-partout is het werk perfect.

Starttijd:07-09-2022 om 16:14
Eindtijd:18-09-2022 om 22:57
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingGratis