Wim Smits: Offset op papier, Homage to Donald Judd - Ingelijst - Verkocht

Wim Smits: Offset op papier, Homage to Donald Judd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Wim Smits: Offset op papier, Homage to Donald Judd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Wim Smits: Offset op papier, Homage to Donald Judd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Wim Smits: Offset op papier, Homage to Donald Judd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (510)
  • Wim Smits (1922-2012)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Homage to Donald Judd (ASV Colour)
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 74 cm x 54 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Offset op papier op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst.
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQWS

Wim Smits (1922-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-03-2018 om 14:01
Eindtijd:18-03-2018 om 14:01
Biedingen (12)
THEO1961
18 mrt. / 12:41
€ 25
ducoruth1948
18 mrt. / 12:16
€ 20
THEO1961
18 mrt. / 12:16
€ 19
ducoruth1948
17 mrt. / 22:35
€ 17
Helder
17 mrt. / 22:35
€ 15
ducoruth1948
13 mrt. / 17:57
€ 13
martin1083
12 mrt. / 12:10
€ 11
elinerem
12 mrt. / 12:10
€ 9
martin1083
11 mrt. / 17:30
€ 7
Morris14
11 mrt. / 17:30
€ 5
Morris14
11 mrt. / 12:50
€ 3
martin1083
10 mrt. / 16:27
€ 1