Wim Steijn - Groot Bentveld - Verkocht

Wim Steijn - Groot Bentveld kopen? Bied vanaf 10!
Wim Steijn - Groot Bentveld kopen? Bied vanaf 10!Wim Steijn - Groot Bentveld kopen? Bied vanaf 10!
  • Wim Steijn (1914-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage122/150
Vierde staat van de ets. Prent van de maand NRC.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-07-2019 om 12:55
Eindtijd:04-08-2019 om 22:31
Wyn2014
02 aug. / 21:16
€ 10