Wim Steijn: tekening Spaans landschap - Verkocht

Wim Steijn: tekening Spaans landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Steijn (1914-1980)
TypeTekening / Aquarel

Tekening getiteld "Spanje" r.o.

Afmeting: 30,5x24cm

Goede conditie/ in passepartout

Gesigneerd en gedateerd "W Steijn 68" l.o.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-02-2018 om 14:25
Eindtijd:18-02-2018 om 18:25
mapy
14 feb. / 12:33
€ 50