Wim Steijn tekeningen "Janna Steijn" 1963 en "Bayonne"

Wim Steijn tekeningen "Janna Steijn" 1963 en "Bayonne" kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Wim Steijn tekeningen "Janna Steijn" 1963 en "Bayonne" kopen? Bied vanaf 25!Wim Steijn tekeningen "Janna Steijn" 1963 en "Bayonne" kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Wim Steijn (1914-1980)
TypeTekening / Aquarel

Wim Steijn (1914-1980)

Titel: Janna Steijn - Gelukkig 1963 (Janna Steijn was Wim Steijn's eerste vrouw)
Jaartal: 1963

Afmeting beeld: 9 x 12 cm.
Gesigneerd: Ja, W.S
Materiaal: Krijt tekening op papier
Ingelijst: Nee, nooit ingelijst geweest

Titel: Bayonne
Jaartal: zonder jaar

Afmeting beeld: 11 x 14 cm.
Gesigneerd: Ja,W. Steyn
Materiaal: Tekening op papier

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:17-04-2018 om 22:18
Eindtijd:01-05-2018 om 22:18

Marcello020
1 mei / 21:54
€ 25