Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken.

Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!Wim Theewis - Wim Theewis, (1923 - 1988) - Boerderijen met besneeuwde daken. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DirckHals
FA. (5)

118 verkochte items
  • Wim Theewis (1923-1988)

Zaans cabaretier, buutreedner en schilder. Wim Theewis, die vrijwel zijn hele leven bij Bruynzeel werkte, werd bekend in de jaren '50 door zijn conferences in het Zaans. Met name in de Zaanstreek, maar ook daarbuiten, wist hij volle zalen te trekken. Samen met zijn broer Ko maakte hij deel uit van het Zaans Kleinkunst Ensemble, dat met enige regelmaat voor de radio optrad.�

In 1982 maakte hij de langspeelplaat 'Zaans Plat', waarop hij verhalen en grappen in de Zaanse volkstaal vertelde. Hij was toen reeds geruime tijd buutreedner bij carnavalsvereniging De Zaanzotters. In 1982 won hij als buutreedner twee prijzen op een landelijk concours te Hooglanderveen.�

Theewis werd voorts bekend door de clownsportretten die hij schilderde.�

Het werk verkeerd in prima staat maar de lijst heeft wel wat plekjes. (zie foto's)�

Het zal worden verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen.

De afmetingen van het paneel zijn 68 x 54 en het geheel in de lijst is 80 x 50

Het kan zonder verdere kosten worden opgehaald in IJmuiden of Bodegraven.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:23-07-2018 om 13:02
Eindtijd:31-07-2018 om 22:06

Biedingen (3):

monet
28 jul. / 11:40
€ 15
uit1945tk
28 jul. / 11:40
€ 10
uit1945tk
27 jul. / 20:12
€ 1