Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Wim Vaarzon Morel Jr.
Voorstelling van een duiker bij een gezonken sleepboot
Gelijst, beeldmaat 19x22, lijstmaat 30x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'W Vaarzon Morel jr'
Getiteld en gedateerd op achterzijde 'Duiker bij een gezonken sleepboot' en 'voorjaar 1955'
Herkomst: Kunsthandel Reeker Amsterdam
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 7-11-2017 om 19:51 |
Eindtijd | 17-11-2017 om 14:51 |