Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening

Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!
Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!Wim Vaarzon Morel Jr, Mijnenveger, Inkttekening kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931)
TypeTekening / Aquarel

LAATSTE KANS!!

Vroege inkttekening door Wim Vaarzon Morel Jr

Voorstelling van twee mijnenvegers op zee

Op de achterzijde een schets van een boer met hooilast

Tekening onder passepartout, beeldmaat 17x34, pp-maat 26x44

Gemonogrammeerd r.o. (zie afbeelding), getiteld m.o. 'mijnenveger'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:18-11-2014 om 20:13
Eindtijd:25-11-2014 om 20:13
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland