Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Hendrik Spilman - het dorp Mijdrecht
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62.5 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie pasteltekening van Wim van Bemmel zit op een karton geplakt.
Werk is H. 62,5 x B. 47,5, op karton is de maat H. 83 x B 65,5.
Dit werk is linksonder gesigneerd.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 29-6-2021 om 21:25 |
Eindtijd | 14-7-2021 om 22:18 |