Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie pasteltekening van Van Bemmel zit op een karton geplakt.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze
speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 1-11-2022 om 14:31 |
Eindtijd | 15-11-2022 om 22:56 |