Wim van der Kolk - Geometrische voorstellingen - 1972 - Verkocht

Wim van der Kolk - Geometrische voorstellingen - 1972 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 40,00

Wim van der Kolk - Geometrische voorstellingen - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Kolk - Geometrische voorstellingen - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Kolk - Geometrische voorstellingen - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Kolk - Geometrische voorstellingen - 1972 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
  • Wim van der Kolk
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage77/200
Zeefdruk van Wim van der Kolk. Werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
ConditieRedelijk

Werk is verkleurd op de randen. Er zitten oxidatievlekjes in het werk. Dit kan door restaurateur schoon gemaakt worden.

Wim van der Kolk

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
49 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:09-05-2019 om 14:16
Eindtijd:13-05-2019 om 22:03
Biedingen (7)
Engel1969
13 mei / 21:56
€ 40
Nick80807
13 mei / 17:36
€ 35
Jan_
13 mei / 17:36
€ 30
Nick80807
13 mei / 12:15
€ 25
Jan_
13 mei / 12:15
€ 20
Nick80807
11 mei / 11:37
€ 15
Jan_
10 mei / 10:40
€ 10