FA. (1)

Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen

Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!
Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Agnietenhof Zutphen kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Wim van der Meij (1949)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze ets is rechtsonder met potlood gesigneerd en linksonder onduidelijk genummerd. De ets is ook nog linksonder in de plaat gesigneerd en gedateerd.

De maat van de afbeelding is: 7x10 cm.
De bladmaat is: 28x19 cm.

Wim van der Meij (1949)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
19 cm
28 cm
Starttijd:17-01-2022 om 14:54
Eindtijd:30-01-2022 om 21:13
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland