Wim van der Meij - Zeldzame kleurets - jalons in landschap - oplage 30 - Verkocht

Wim van der Meij - Zeldzame kleurets - jalons in landschap - oplage 30 kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim van der Meij - Zeldzame kleurets - jalons in landschap - oplage 30 kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Zeldzame kleurets - jalons in landschap - oplage 30 kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Zeldzame kleurets - jalons in landschap - oplage 30 kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen6 x 7.5 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Plaatrand ca 6x7.5 cm. Achter passepartout en glas, in een aluminium lijst. Het geheel is in goede tot zeer goede gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Wim van der Meij (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Miles
845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (167)
24 cm
30 cm
7.5 cm
6 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd18-6-2021 om 18:38
Eindtijd1-7-2021 om 19:46
Biedingen (2)