Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam - Verkocht

Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!
Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!Wim van Willegen - Groenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!
  • Wim van Willegen (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst66 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/50
Sterke illustratieve en kleurrijke afbeelding in klare lijn van een prachtig stukje Amsterdam

Wim van Willegen (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2)

48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
66 cm
66 cm
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 11:28
Eindtijd:07-10-2022 om 21:30
Biedingen (4)
Prinshendrik
23 sep. / 18:58
€ 40
mavidarling
23 sep. / 18:57
€ 35
Prinshendrik
23 sep. / 18:57
€ 30
mavidarling
23 sep. / 14:45
€ 20