Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch - Verkocht

Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 40,00

Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!Wim Voort - I - 1973 - olieverf op hardboard - BKR Den Bosch kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Wim Voort (1942-2017)
Jaartal1973
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
Lijst63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst zonder glasplaat

Herkomst: BKR Den Bosch (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €22,50

Belgie: €36,50

Rest EU: €44,50

(VK363181)

ConditieRedelijk

De inkt van de handtekening is gedeeltelijk vervaagd - de bovenste verflaag is beschadigd rechts van het midden en rechts van het midden aan de onderzijde

Wim Voort (1942-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
63 cm
63 cm
60 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-04-2019 om 14:42
Eindtijd:14-04-2019 om 22:03
Biedingen (3)
benhoek
14 apr. / 21:54
€ 40
wvdst
14 apr. / 21:54
€ 36
wvdst
14 apr. / 17:00
€ 20